Firmamız değerli müşterilerine gösterdiği değer ve kusursuz hizmet anlayışı ile 2007 yılından bu yana hizmetinizdedir. Kuruluş tarihimizden bugüne kadar hedeflerimiz kalite, güven, dostluk, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Misyonumuz mükemmeliyetçi kalite anlayışımızla sizi her zaman daha iyiye ve daha pratiğe yönlendirmektedir. Firmamız kurulduğu günden itibaren müşterilerimizin bize olan güveni ve hizmetlerimizin kusursuzluğu ile bilişim sektöründe kendine iyi bir yer edinmiştir.

Tecrübelerimiz:

Bilgisayar servis-tamir hizmetlerinde her gün yeni çıkan ürünler konusunda bilgi sahibi olan, öğrenmeye, bilgiye ve teknolojiye duyarlı personelimiz ile sadece satış değil, satış sonrası da her türlü bilgi ve desteği müşterilerimize tam olarak sunuyoruz.

Referanslarımız ve müşterilerimizin güvenini tecrübe ile birleştiren Zerkom Bilgisayar Ltd. Şti. ile bilgisayar ve elektronik artık daha hızlı ve sorunsuz bir altyapıda sunulmaktadır.

Hizmet evreleri ve çalışma prensiplerimiz:
- hızlı
- güvenli
- kaliteli
- pratik
- görsel
- prestijli
- İşlevsel
alanlarda her zaman çözüm üretmek ve kendi personelimizi geliştirmektir.

Müşterilerimizle birebir temasta ve görüşmelerde bulunan müşteri temsilcilerimiz firmanız için en iyi çözümler sunarak firmanızın ihtiyaçlarını prensiplerini ve imajını en iyi derecede analiz ettikten sonra ortak iş bitirme süreci çerçevesinde çalışmalarımız başlamakta ve zamanında teslim edilmektedir. Zerkom Bilgisayar ve Elektronik Ltd. Şti., referanslarımızın ve müşterilerimizin bize olan güven ve iş birliği ile her geçen gün daha da büyümekte ve bir aile ortamı oluşmaktadır.